Píšu příběh

24. listopadu 2013 v 21:46 | KikiRDCZ |  Novinky
Stay The Night by Biosonic100

Okay.. takže jak už víte píšu říběh.. Nevím kde to do mě vjelo.. Za prvé.. Nikdy jsem neuměla napsat pořádný příběh nebo povídku a najednou se mi trochu začalo dařit. A za druhé.. Nikdy a to vážně myslím nikdy.. jsem nepsala nic zamilovaného nebo romantického (to je asi to samí, že jo? :D).

PS: Obrázek není k příběhu, ale je to jeden z mých nej pairning/ shippings v MLP :DD A navíc je ten obrázek tak kawai! x.x

Pro více klikni na Celý Článek


Okay takže píši romantický příběh.. Kde se to sakra vzalo. Já jsem vždycky byla romantická možná tak jako víčko od kečupu. Jak jsem psala v mém prvním článku na tomhle blogu.. Jsem spíš kluk v holčičím těle, jak říká moje máma :D neberte to, ale doslova, že jsem lesba x.x To nejsem! Ale nic proti homosexuálům nemám. Jen se chovám jako kluk. No nic..

Příběh by měl být o holce, která strašně miluje sporty, ale to není jediné do čeho nebo spíše koho se zamilovala. Mizuki (ta holka - YAY! Japonská jména :D) chodí většinou pozdě do školy, ale tentokrát potká nebo spíše vrazí do kluka, kterého v životě na její škole neviděla. Později zjistí, že Shin (ten kluk :D) je neskutečný gentleman, je chytrý a má neskutečně nádherný úsměv a navíc s je to její nový spolužák. Mizuki nemá moc přátel, tedy vlastně má jen nejlepší kamarádku, která je narozdíl od Mizuki (teda aspoň si to Mizuki myslí, ale Shin jí řekl pravý opak) neskutečně krásná. Její nejlepší kamarádka Kotone chce o víkendu shánět podpisy na opravu místního útulku a tak požádá Mizuki, jestli nemá čas. Mizuki přijme a hned jak vidí Shina, (který se neskutečnou shodou náhod, nastěhoval přes ulici od její kamarádky a hned vedle domu od Mizukina domu) tak ho pozve jestli by nechtěl pomoc taky a on přijme.

Víc zatím nemám, ale myslím, že jako úvod to bohatě stačí... Bohužel vůbec nevím, jestli mi nedojde někde v půlce příběhu inspirace a nezkončím.. x.x Takže doufám, že se mi to podaří sepsat. Pokus ano, tak vám to sem dám rozdělené na kapitoly nebo celé.. Podle toho jak to bude dlouhé.

Vaše amatérská spisovatelka Christine L. SpectrumShy - alias KikiRDCZ
Sayonara!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andie E. Andie E. | Web | 26. listopadu 2013 v 8:11 | Reagovat

Jů :3 Piš, piš! :3

2 KikiRDCZ KikiRDCZ | Web | 28. listopadu 2013 v 16:08 | Reagovat

[1]: Zatím mi inspirace nedochází, ale kamarádka, která ráda a dobře (podle mě) píše (líp než já), řekla,ž e kdybych potčebovala tak mi pomůže ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama