Welcome to the Herd

21. listopadu 2013 v 21:49 | KikiRDCZ |  Novinky
Welcome to the Herd everybody!
Mm.. čím bych asi začla.. Okie Dokie Lokie! Možná už vím :D Tak na začátek.. Jmenuji se Kristýna, ale moje "krycí jméno" je Christine L. SpectrumShy (to "L" znamená Lucy, protože jsem pokřtěná a moje druhé jméno je Lucie, ale nemám to v rodném listu a ani nejsem křesťan, ale moje babička pochází z Polska a můj pravý táta, kterého jsem nikdy neviědla, taky a v Polsku jsou hodně náboženští či jak se to řekne :DD), moje přezdívka je KikiRDCZ a je mi 14 let (zatím.. narodila jsem se 12. května 1999). Ano jsem trochu prdlá :DD Né ale vážně, používám to jako falešn jméno na všech stránkách, protože nechci aby někdo znal mé jméno, našel si m a poslal na mě ninju! xD Okay to s tím ninjou je dost nepravděpodobné, ale i tak.

Pro více klikni na Celý Článek


Jak už jste možná poznali, podle hodně věcí na mém blogu a hlavně na obrázcích v tomhle článku, miluju poníky :3 A těm, kterým se to nelíbí ať si *pípne* políbí ^^ Myslím, že většina lidí, kteří na to nadávají, v životě neviděli jedinej díl. Ale samozřejmě chápu, že někteří tak barevné cartoony rádi nemají což chápu, ale snad chápete, že nemusí hned nadávat.
Dáme si malý příklad.. Jedna holka od nás ze třídy (nebudu jmenovat), strašně miluje One Direction. Ona sama nechce aby jí za to někdo nadával nebo aby do nich někdo nadával, ale přesto nadává do věcí, které se líbí ostatním.
Ale mě to neva, protože my máme prostě (lidi co mají rádi My little pony Friendship is magic) takovou už docela hodně velkou komunitu Bronies, přičemž v aždém státu jí snad mají. Bronies je odvozeno od slov Brothers of Ponies, přičemž holky se nazývá ve většině případech Pegasisters (Sisters of Pegasus). Tato komunita je velice příjemná, hlavně pro mě, ale pro ostatní Bronies určitě taky, jelikož, jak řekl jeden kluk co nebyl Brony a byl na jednom z Conů (nevím jaký to teď byůl .. možná Animecon.. né to asi né..), ,,Nikdy jsem neviděl komunitu s tak velkou hyperaktivitou a nadšením jako Bronies" .. Ok nepamatuju si to přesně ale nějak takhle to bylo ^^ Ale aby jste si nemysleli, že v Bronies jsoujenom malé holky a gejové.. Tuto komunitu tvoří cca z 2/3 dospělí můži.
Ale dost už o Bronies.. Někdy to možná oddělím do jiného článku, který věnuji celkově komunitě Bronies.
A zpátky ke mě! :D Takže te´d v rychlosti pár věí o mě. Moje oblíbená barva je modrá. Oblíbené žánry filmů a seriálů jsou horrorové, občas romantické (vážně jen občas.. to už radši v tomhle případě Fan Fikci), dobrodružné, komedie, sci-fi, smutné (u kterých ale nebrečím) a animované i hrané ^^ Mezi moje nejoblíbenější seriály patří MLP, Doctor Who a anime (japonské kreslené seriály, kdyby někdo nevěděl). Oblíbené hudební žánry jsou metal, rock, hip hop, rap a pop (a i spousty jiných, které se mi nechtějí vyjmenovávat). Oblíbené hudební skupiny/ hudebníci jsou Skillet, Evanescence, P!nk, Three Days Greace, Within Tempation, Linkin Park, Avril Lavigne, Marianas Trench a další..
Můj charakter tvoří tyto vlastnosti: Stydlivá, hyperaktivní, chovám se jak kluk, jsem strašně soutěživá (a ve většině případech nesnáším prohry), netrpělivá, tvrdohlavá, náladová (neboli oboustranná.. jak bych to vysvětlila.. mm.. No prostě když je mi dobře tak jsem strašně přátelská a hyperaktivní atd.. a když je mi hrozně, tak mám chuť lidi, kteří zato můžou tak trochu zabít)..
Moje koníčky: malování, sporty a vyhrávání :D
Mezi moje nejlepší kámoše patří Sweet-Twilipie (Dana) a Kixxo (Kiki). Jsou to jen přezdívky tak to nebere vážně, že se tak jmenují, pravá jména jsou v závorce :DD Ikdyž Daně spíš říkám Twilight nebo Twily a Kiki říkám Pinkie a oni mi říkaj Dash :D Aby jste pochopily.. naše nejoblíbenější postavy v MLP. Ale samozřejmě si říkáme i normálnmi jmény ^^"
Zde pro vás aby jste věděli (pokud neznáte) jak vypadají Dash (Rainbow Dash - celé jméno. Ten modrý pegas s duhovou hřívou), Pinkie (Pinkie Pie. Růžový zemní poník) a Twilight (Twilight Sparkle. Fialový alicorn - což je okřídlený jednorožec - ikdyž dřívě byla jednorožec, ale dokončila studia u princezny a stala se princeznou -alicornem- taky).
Ano lepší obrázek jsem nenašla :DD Zvlášť né s Twilight jako alicornem, ale jen tenhle kde je jako jednorožec. Našla jsem jen se všemi hlavními postavami (to necháme na příště :DD).
A jak už jsem říkala tak moje nejoblíbenější postava je Rainbow Dash, jelikož se chová jako kluk, představuje Element Věrnosti (k tomu se taky dostanu asi v jiném článku, ale jen možná), je nejrychlejší (teda aspoň si to o sobě myslí a já si to o ní myslím taky) pegas v Equestrii, umí neuvěřitelně užasně rychle létat se skvělými akrobatickými kousky, chce se dostat do letecké skupiny Wonderbolts (nejlepší letci v celé Equestrii - něco jako stát poníků, ikdyž zde žijí i jiní obyvatelé :DD Například Twilightin dračí asistent Spike), stojí si za svým, je trochu tvrdohlavá, miluje vítězství a idkyž je trochu egoistická, tak je neuveřitelné úžasná ^^ Ikdyž k mým oblíbeným postavám patří snad všichniponíci, tak ona nejvíc a hned po ní hyperaktivní a šílená Pinkie Pie (nebo i její psycho "druhé já" Pinkamena, ikdyž to je spíše ve Fan fikcích, protože určitě by asi nedaly do seriálu, který sledují i malé děti, zabíjení poníků nebo sex - to už je něco jiného :DD).
K té Pinakmeně a Pinkie... Tady máte malou animaci, kterou už jste mohly vidět nahoře, která je samozřejmě vytvořená nějakým fanouškem, protože MLP má jiný design trochu a zde je narozdíl od nahoře v originálních rozměrech.
Pinkie je ta s tou kudrnatou hřívou a Pinkamena s tou rovnou.
A poslední věc... Tento blog jsem pojemnovala, teda aspoň URL, podle jedný hlášky Pinkameny v úžasné MLP horrorové Fan Fikci jménem Cupcakes, ve které Pinkie / Pinkamena (v originální verzi ale tuším, že tam byla Pinkie) rozřezává Dash a dělá z ní Cupcakes neboli česky košíky ^^ Lets Make Cupcakes!
A tímto bych asi skončila, protože kdybych měla psát dále tak už nikdy nezkončím a tenhle článek nikdy nevydám a píšu do nekonečna :D Navíc i tak už jsem toho napsala dost.
Ale ještě.. Budu moc ráda, když navštívíte můj DeviantArt (stránka na kterou vkládám své obrázky) zde:
Tak zas někdy příště u dalšího článku!
Sayonara!
(jo a zapoměla jsem, že strašně miluju japonsko takže občas buude nějaké to japonské slovíčko :D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama