Šest mrtvých dívek (teorie vzniku charakterů mane 6)

15. ledna 2014 v 15:39 | KikiRDCZ |  Mé záliby/oblíbené
Selfie!! by StrangeMoose
Narazila jsem na zajímavou teorii o tom jak vznikly charaktery postav z MLP FIM. Podle mne je dost reálná, ale nejsem si s ní na 100% jistá. Teorie se mi moc líbí, ale je i dost smutná.
Teorie je založená na tom, že Mane 6 jsou vyvořené na šesti holkách, které zemřely Mají hodně společného s charaktery a proto je možné, že je Lauren vážně navrhla podle nich. Velice zajímavé také je, že všechny umřely ve stejný den 7. listopadu 2004 a chodily spolu na stejnou školu.
Zde jsem vám přeložila co jsem jsem našl pod jedným obrázkem u kterého jsem se autorky zeptala jestli bych ho mohla přemalovat, úplně nakonec článku dám odkaz na obrázek.
PS: Můžete na tomto blogu určitě čekat, že až dokončím ten obrázek, tak ho sem dám.

Samantha Gales

(Fluttershy)
Smutná dívka, která byla zneužívána matkou a nevlastním otcem. Jediné přátelé, které měla byla zvřata a její rodiče jí nutili, aby se jich zbavila. Smutné je že spáchala sebevraždu předávkováním.

Janice Walters

(Rarity)
Polurání dívka z bohaté rodiny, její rodiče se vzali jen pro jednu věc; PENÍZE. Neustále se hádali. Chtěla být módní návrhářkou, aby si mohla vytvářet vlastní oblečení, ale její rodiče jí chtěli provdat za bohatého muže. Zemřela při autonehodě, u které se její rodiče zase hádali.

Alexandra Mathews

(Rainbow Dash)
Sportovkyně, její otec chtěl kluka, ale matka nechtěla mít další dítě. Dělala sporty, aby byl její otec pyšný. Nicméně, její matka porodila chalepečka a její rodiče jí ignorovali. Zoufalstvým začala brát steroidy. Naneštěstí trpěla srdečním onemocněním, které se zhoršuje, když berete drogy, zemřela na selhání srdce.

Jamie Sanders

(Applejack)
Chudá dívka z farmy, která musela pracovat na podporu její rodiny. Brzy její otec zemřel na infarkt a její matka spáchala sebevraždu ze stresu z moc dětí. Ona a její sourozenci byli vzati do péče jejích babičky, která se o ně ale nebyla schopná postarat. JAmie brzy zemřela, když spadla do štěpkovače. (Tohle k tomu nepatří, ale kdyby někdo nevěděl co je to štěpkovač, tak to předělává dřevo na malé třísky.)

Katherine Jackson

(Pinkie Pie)
Pěstounské dítě. Její otec zabil matku a sebe, když byla ještě malá. Nebyla schopná najít dobrý domov, většina rodičů za ní chtěla jen peníze a jí zanedbávali. Její rozum ztrácela, když vzpomínala na svého otce. Brzy zešílela a začaly se v její hlavě objevovat hlasy. Zemřela po skoku z budovy. Jeden z hlasů jí řekl, že může létat.

Cynthia Little

(Twilight Sparkle)
Výborná studentka. Její rodiče na ni a jejího bratra byli hrdí a často se chlubili, že mají DVA géniuse. Brzy na soukromá akademia nabízela jí a mnoho dalším studentům stipendium. Tlak byl vysoko kvůli testům. Pilně studovala každý den i noc. V době, kdy přišla zkouška, byla tak zoufalá, že podváděla a oni ji přistili. S tím, že není dokonalá nakonec spáchala sebevraždu, obvěsila se.
Takže, jak vidíte tak to vážně dává smysl. Navíc abych něco dodala k Pinkie, co jsem zaslechla ve videu, je to, že na původních nákresech od Lauren Faust je Pinkie jako pegas, což dodává víc k tomu, že by to mohla být pravda, jelikož jak jí tam říkal ten hlas, že může létat a pegasové létat můžou. Podle mě je to velice smutné, ale tahle teorie se mi hrozně líbí, hlavně protože by to znamenalo, že by to byla jako památka na ně.
Zde máte ještě video ze kterého jsem načerpala spoustu informací, ale více jsem asi pohopila z popisu u obrázku, který bude ve zdrojích.

Zdroje:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Česká Republika. Česká Republika. | 12. července 2015 v 10:06 | Reagovat

Někde jinde jsem četla že všech 6 umřelo dne 18. ledna 1989

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama